Тури на море

09:00 - 17:00
Закрито

Багато жителів України мріють поїхати закордон, щоб подивитися нові міста, незнайому природу, познайомитися зі звичаями і культурою інших країн, покупатися в красивому морі. І якраз саме зараз треба починати планувати свою поїздку, замовляти квитки, вибирати і бронювати готель, де ви проведете свої канікули, оформляти закордонні паспорти (якщо таких немає) і візи за потреби.

Щоб ваш відпочинок пройшов на «відмінно», пропонуємо скористатися послугами туристичного агентства «Ай Лайк-тур». Наші співробітники-професіонали зроблять за вас основну частину роботи з добору, підготовки та організації поїздки. Ми пропонуємо вашій увазі якісні послуги найпопулярніших світових туроператорів за невеликі гроші.

Тури на море, фото-1

Купити квитки на море з Чернівців

На сьогоднішній день дуже багато закордонних курортів відкрито для туристів з України.

  • Туреччина. У цій країні українці відчувають себе як вдома, тому що кожен рік число жителів нашої країни, що відпочивають у Туреччині, збільшується. Можна сказати, що Туреччина - найпопулярніший курорт, де українці вважають за краще проводити свій пляжний відпочинок на морі. Туристи мають можливість насолодитися купанням в Чорному і Середземному морях. Багато готелів Туреччини розраховані лише на сімейний пляжний відпочинок і роблять акцент на дитячі комфортні умови. Безліч екскурсій не дадуть нудьгувати найвибагливішим туристам. Крім того, в Туреччині можна провести відмінний шопінг.
  • Єгипет. Кому не хочеться подивитися на відомі піраміди і Сфінкса? А яка велична перша столиця Єгипту - Луксор? Тільки заради них варто побувати в Єгипті. Не треба, звичайно, виключати з уваги надзвичайну красу Червоного моря, в якому плавають унікальні чудо-рибки.
  • Болгарія. Вона займає лідируюче місце по наданню недорогого відпочинку на морі серед сусідніх країн. Це пояснюється тим, що дістатися до Болгарії можна на автобусі, що значно здешевлює вартість путівки.

Курорти Болгарії розташовані на березі прекрасного Чорного моря, де клімат дещо відрізняється від нашого. Готелі цієї країни пропонують гарне харчування, затишні номери з чудовим краєвидом і відмінний сервіс. 

Крім перерахованих вище країн, ви можете побувати в Греції, Албанії, Хорватії, Чорногорії та інших країнах.

Звертайтеся в компанію «Ай Лайк-тур» і ми допоможемо підібрати найкраще місце для пляжного відпочинку!

Ми в мережі