Пропонуємо новий тур Мукачево - Будапешт - Відень - Мукачево

  • Вересень - 10, 18, 23, 30
  • Жовтень - 10, 12, 22, 28, 30
  • Листопад - 9, 27
  • Грудень - 10, 22
!!! БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ !!!
Екскурсія в Будапешті ... в ціні!
Без тестів на Covid-19!
День 1. Мукачево - Будапешт
Відправлення в тур з Мукачево. Переїзд в Будапешт. Запрошуємо Вас на невелику вечірню екскурсію.
Шарм нічного Будапешта (входить у вартість туру)
Ми проведемо вільний час в улюбленому місці прогулянок угорської знаті - на набережній Корзо і фешенебельній вулиці Ваци. Тут Пешт ошатний, святковий навіть в будні! Сюди приходять не тільки за покупками, а погуляти, зустрітися з друзями і помилуватися видом на Будайську фортецю.
Увечері, коли розцвітають вогні, на фоні зоряного неба висвічуються Королівський палац, Рибальський бастіон і статуя єпископа Геллерта. Відчуйте - Ви в Будапешті!!!
Для усіх бажаючих:
У світлі тисячі вогнів (Дорослий: 26€ / Діти: 18€).
Прогулянку на кораблику по Дунаю з необмеженою кількістю шампанського!
Переїзд, поселення та нічліг в готелі на території Угорщини.
День 2. Будапешт - Купальні Сечені - Балатон - Секешфехервар - Тихань - Хевіз - Відень
Сніданок. Вільний час, рекомендуємо екскурсії:
Термальні купальні графа Сечені (вх. квиток).
Заряд бадьорості і енергії на цілий день!
Поїздка на оз. Балатон (Дорослий: 46€ / Діти: 36€)
Найбільше озеро в Центральній Європі! Це справжнє “Угорське море” – мрія і поезія, історія і традиції, зібрання рідкісних казок та гордість видатних угорців. По дорозі – одне з самих стародавніх міст – Секешфехервар, який по праву називають колискою Угорської держави. Далі Нас очікує переїзд на півострів Тихань – вишуканий туристичний центр: природній заповідник, фортеця, Тиханське абатство і гора з такою незвичайною назвою – "Ехо"… кажуть, якщо з нею голосно і виразно крикнути своє бажання – воно обов'язково збудеться !!! В сезон вільний час для купання в озері Балатон.
Шовкові обійми хвиль, надуті вітрила яхт, сонце і хороший настрій - Балатон з задоволенням відкриє перед вами постійний світ молодості, літа і незабутніх розваг, які ще нікого не залишили байдужими! А також: рекомендуємо саме тут попробувати балатонську уху і оцінити знамениті
Бадачонські вина! Недарма кажуть, що "хороші вина народжуються там, де виноградна лоза находить своє відображення в Балатоні".
Термальне чудо Угорщини - озеро Хевіз (Дорослий: 46€ / Діти: 46€)
Кажуть, що це озеро з «живою водою». Тут кожну секунду піднімається потужний потік цілющої гарячої води. Кожні 28 годин вода в озері повністю оновлюється, а її температура, навіть взимку, не опускається нижче 26ºС. Сюди їдуть відпочити, підлікуватись чи просто покупатись. «Купання в кратері вулкана» чекає нас!
Таємнича Буда (Дорослий: 18€ / Діти: 13€)
Це одне з найромантичніших і старовинних куточків Будапешта... Ніби маленьке середньовічне місто з мальовничими вуличками і стародавніми будівлями... Будайська фортеця, Рибацький бастіон, собор св. Матяша, пам'ятник Святій Трійці і... сам Королівський Палац!
Екскурсія у Відень можлива лише з сертифікатом Вакцинації!
Відень - столицю Габсбургів (Дорослий: 46€ / Діти: 36€)
Відень - місто музики і великих музикантів, місто чарівне і прекрасне ... його по праву називають серцем Європи. Столиця Австро-Угорської імперії, Відень вражає своєю величчю і розкішшю, своєю чарівністю і теплотою ... Під час пішохідної екскурсії ми побачимо: площа Марії Терезії, імперський
Хофбург, Кертнер, Грабен, собор святого Стефана і витончену Альбертіну!
19:00 - Виїзд в Будапешт. Повернення в готель. Ночівля в готелі.
День 3. Будапешт - Купальні Сечені - Мукачево
Сніданок. Вільний час в місті, рекомендуємо:
Ключ до серця Будапешта (Дорослий: 26€ / Діти: 18€)
У Будапешті створені всі умови для любителів фотографій. Таке враження, що ще на етапі споруди фортеці в Буді угорський король Бела IV прорахував прийдешній винахід техніки і зрозумів, що з Будайського пагорба, а особливо з гори Геллерт, буде дуже хороший вид на Пешт, мости і загортають вдалину Дунай. Тут все місто як на долоні! Насолодившись видом, ми переїдемо через могутній Дунай по мосту Свободи, і вирушимо до Центрального ринку Будапешта, де в чудовому будинку в французькому стилі, нас чекає гастрономічний рай: салямі "Pick", сирні делікатеси, знамениті вина, палінка, спеції, сувенірний кітч і, звичайно ж, горезвісні зв'язки з червоним гострим перцем! А потім по "Єлісейських полях" Будапешта - парадного проспекту Андраші, ми попрямуємо до площі Героїв!
Тропікарій – Океанарій (Дорослий: 10€ / Діти: 10€ + вх. квиток)
Найбільший в Центральній Європі. 8 залів! Де вирує життя тропіків і океанських глибин - алігатори, морські скати, великі пітони, сонні черепашки, симпатичні мавпочки, розумні папуги та ліниві ігуани. І все це в справжньому тропічному лісі під теплою тропічною зливою з громом і блискавкою... А ще в 11-метровому тунелі можна поспостерігати за тигровими акулами в присутності безлічі інших рибок різної форми та розмірів з яскравим макіяжем
та манікюром... (знаходиться в торговому центрі Campona + TESCO)
12:00 - Повернення в Україну. Прибуття в Мукачево орієнтовно в 19:00.
Вартість туру від 3463 грн.